گامارجوبا در زبان گرجی که زبان مادری ام است به معنی سلام است.

محسن رحیمی هستم یک راوی نسبتا ماهر؛ راوی ماهر کسی است که بتواند مزیت ها؛ ویژگی ها؛ خدمات و محصولات هر کسب وکاری را و ویژگی ها و توانمندی های خودش و افراد را در لحظه مناسب و با روش های درست و کانال های صحیح به مخاطبان هدف برساند.

اصطلاح راوی ماهر برداشت از کلمه marketing cominication  یا همان مارکام است. مدیر ارتباطات بازاریابی که باید تبلیغات؛ بازاریابی محتوایی؛ روابط عمومی دیجیتال ؛ فروش شخصی، سخنرانی و چند مهارت کاربردی دیگر را خوب بشناسد تا صدای بخش های مختلف یک کسب و کار را با هم هماهنگ کند.

من فکر می کنم مجموعه مهارت های من بیشتر به همین رشته ارتباطات بازاریابی می خورد؛ من خودم را دوست دارم یک راوی نسبتا ماهر بنامم. من می توانم در حوزه های زیر به شما کمک کنم:

  • کمک به بهبود مهارت های ارتباطی شما و پرسنل کسب و کارتان مثل فن بیان و مذاکره و سخنرانی و …
  • مشاوره و اجرای پروژه های حوزه بازاریابی محتوایی چه در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و چه در فضای وب
  • اجرا و مشاوره در زمینه روابط عمومی تجاری و روابط عمومی دیجیتال
  • کمک به راه اندازی فروش و بازاریابی اینترنتی
  • مشاوره در زمینه تبلیغات اینترنتی؛ ایمیل مارکتینگ و سئو
  • کمک به دیده شدن نام و برند شخص تان و نیز برند کسب وکارتان

متولد اسفند 64 در فریدونشهر اصفهانم

من و دخترم حنا

اصالتا گرجی هستم و عاشق سرزمینم ایران

معتقدم همه چیز از نوشتن شروع میشه؛ منم با خبرنگاری و نوشتن شروع کردم و در روزنامه اصفهان امروز کار کردم، خبرنگار آزاد بودم برای فارس و ایسنا و همشهری گزارش می نوشتم  و بعد از آن وارد حوزه روابط عمومی شدم. کمی با روابط عمومی معمول دولتی روز که در شهرداری با سمت مدیر روابط عمومی لمسش کردم میونه خوبی نداشتم برای همین به سمت روابط عمومی تجاری و دیجیتال و البته واقعی رفتم. کم کم متوجه شدم مهارت‌های مهم غیر تخصی را باید یاد بگیرم و سمت توسعه فردی و یادگیری رفتم. 

 

و در این راه

با هلدینگ گلخندان تجارت  که الان با نام نیتاکو فعاله با برندهای مختلفی در زمینه ارتباطات بازاریابی و روابط عمومی تجاری همکاری کردم. 

درکنار فعالیت های حوزه ارتباطات و دیجیتال مارکتینگ همیشه مهارتهای ارتباطی برای جذاب بوده و سعی کردم در دانش و مهارت های ارتباطی مانند سخنرانی، مذاکره و ارتباط موثر و فن بیان و … هم حسابی ماجراجویی کنم مثلا کتاب روابط عمومی شخصی را نوشتم و دوره های آموزشی کوچک و بزرگی را به تدریس پرداختم.

الان که  دارم درباره من را می نویسم هنوز دلم برای نوشتن و خلق کردن محتوا می رود؛ در حال کامل کردن یادگیری ام در زمینه توسعه فردی و ارتباطات هستم و بین پروژه های کوچک و بزرگ مشاوره ای و آموزشی غرق شده ام.

معتقدم کار را باید زندگی کرد.

شخصیتم من را همیشه به سمت داشتن چالش های جدید سوق داده و برای همین تجارب مختلفی را در حوزه  ارتباطات و روابط عمومی تجاری و در کل ارتباطات بازاریابی  که به هم مرتبط هم هستند، کسب کرده ام. تحصیلاتم مدیریت صنعتی است و مدیریت کسب و کار را هم خارج از محیط دانشگاه در موسسه‌های آموزشی خوانده‌ام

از طریق mohsenrahimi421@gmail.com می توانید با من در ارتباط باشید؛ نشانی اینستاگرام من هم: mohsenrahimi_com  است. شما می توانید برای مشاوره در زمینه روابط عمومی تجاری، روابط عمومی شخصی، ارتباط در کسب وکار، آموزش مهارت‌های ارتباطی و در نهایت به عنوان یک دوست و همکار روی من حساب کنید.

من در وب سایتم سعی کردم یادداشت ها و دغدغه های روزانه ام را منتشر کنم و مطالب آموزشی که ناب و موثراند و خودم از آن ها بهره بردم، بیاورم.